Design je to, co Vás odlišuje!

Úspěšné firemní logo, značka výrobku nebo designový obal … to je jen pár aspektů, které dělají Vaši firmu konkurence schopnější. Dobrý design je jednou částí toho, co určuje Vaši pozici na trhu. Kvalitní design výrobku, design loga nebo design webové prezentace či e-shopu Vám pomohou být na trhu výjimeční.

Loga, která jsem vytvořil, zastupují dnes úspěšné firmy, díky kterým se staly na první pohled viditelnější tak, jako například firma Alerion z Brna, která si díky novému logu a kompletní změně vizuální identity na míru vytvořila sebejistou převahu mezi konkurenty na trhu.

Logo Santech Plus bylo oceněno firmou Corel Corporation třetím místem v mezinárodní soutěži „CorelDRAW International Design Contest“ a mé grafické návrhy byly také prezentovány společností Corel Corporation, jako příklad úspěšné aplikace počítačové grafiky v praxi při uvedení nového grafického software CorelDRAW X5 po celém světě.

Na originální obaly výrobků můžete také narazit v každém pet shopu nejen v České republice. Úspěšná značka JK a její obaly jsou exportovány do celé Evropy, můžete je tak spatřit na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Lotyšsku, Portugalsku, Španělsku, Holandsku, Chorvatsku nebo na vzdáleném ostrově Kypr.

Výrobky značky JK naleznete také na designových B2C e-shopech, které jsem na míru vyvinul ve firmě JK ANIMALS, která působí na trhu více jak 20 let. B2C a B2B designové e-shopy JK ANIMALS jsou řešeny do nejmenších detailů. Vynikají svou ergonomií a přehledností, jsou to e-shopy, které jsou na první pohled viditelnější.

Proč mít kvalitní značku nebo logo?

... protože díky ní budete vidět!

Symbol řec. σύμβολον symbolon, poznávací znamení, emblém, značka, obraz;

Symbol, značka, logo, prvky které objevujeme denně kolem sebe, prvky které jsou tu tisíce let, ve všech kulturách, ve všech zemích, prvky které něco charakterizují a vyjadřují. Tyto symboly, značky a loga nás obklopují všude kolem nás.

Logo je životní styl, logo je ikona, logo buduje image firmy, se kterou může vaše firma prorazit na trhu. Kvalitní logo je takové, které Vám vydrží, logo které si zákazníci zapamatují, logo o kterém budou mluvit, logo se kterým se budou předvádět, logo které se stane jejich každodenním symbolem, logo které se stane jedinečnou identitou firmy, logo které bude vidět!

Dobré logo je výrazovým vyjádřením základních hodnot společnosti a estetická hodnota je základem úspěšné vizuální komunikace. Nechte svoji firmu vyniknout mezi ostatními.
ctverec