logo a vizuální identita firmy, webdesign

Nové logo ALARMO! Logo představuje základní myšlenku výrazného nápisu zkombinovaného s křížem, zákazem, který alarm představuje když je aktivovaný. Zákaz vstupu = zabezpečeno. Logo tak evokuje alarm, který je v režimu zabezpečení.
ctverec

ALARMO! design loga brněnské firmy!

Logo ALARMO! je s vykříčníkem, s výstrahou, jsme tu od toho, abychom vám zabezpečili dům, firmu nebo garáž. A děláme to pořádně, zloděj se bude bát, vykřičník ho upozorňuje, že se přes nás nedostane. Zabezpečení na míru, to zvládáme na jedničku.
ctverec

Firma s kvalitními službami funguje nonstop, nemusíte se tak bát, že vás někdo nechá ve štichu ... alarmy, kamerové systémy, vše nastaví, zabezpečí a vy budete v bezpečí ... ALARMO! je silná značka, která funguje, značka na kterou se můžete bez obav spolehnout.
ctverec

Alarmo! web je responzivní webová prezentace. Celkvoá koncepce prezentace je uzpůsobena tak, aby se v ní zákazník snadno orientoval. Součástí prezentace je také webový konfigurátor zabezpečení, kde si zákazníci mohou vyzkoušet, kolik je bude zabezpečení jejich objektu orientačně stát.
ctverec

Rok – 2016