design značky a design obalů prémiových plenových podložek pro psy

JK ANIMALS Premium Dog Pads jsou 5vrstvé prémiové podložky pro psy nebo malá štěňátka, kteří zůstávají déle doma a nemají možnost odskočit si sami ven během nepřítomnosti páníčků. Nemusíte se bát nechávat své miláčky samy doma, na plenové podložky si rychle zvyknou, a až se vrátíte z práce domů, nebude vás čekat žádné nemilé překvapení.
ctverec

Tyto extra savé podložky jsou šetrné k životnímu prostředí. 5vrstvá podložka s netkanou hypoalergenní textilií, extra savou vrstvou vyrobenou z nejčistší celulózy a super savých polymerů, umožňuje rychlé vstřebávání a zajišťuje dlouhodobou neporušenost výrobku.

Design obalu napovídá na první pohled o jaký výrobek se jedná. Celková koncepce vychází z jednotného vizuálního stylu řešení obalového designu JK ANIMALS, kdy spodní část obalu tvoří barevný pruh s textem ve tvaru obrácené pyramidy se základními parametry výrobku, zatímco horní část klade důraz na výrazný název, logo a obrázek pejska s výrobkem.
ctverec

Na zadní straně obalu se pak nacházejí veškeré textové informace o výrobku, doplněné o jednoduché ilustrované piktogramy, které vysvětlují použití plenových podložek v několika krátkých bodech. Plenové podložky jsou vyráběny v několika velikostech, a to jak malé balení o dvou kusech, tak velké balení po deseti kusech. Když máte psí návštěvu, nemusíte tak kupovat velké balení, ale stačí vám pouze vzít si s sebou malé balení.
ctverec

Celkové pojetí obalu je řešeno dvěmi barvami, horní bílou a v pozadí jemnou, pastelově modrou barvou, která navozuje příjemný pocit z obalu. V horní části na bílém podkladu pak v pozadí vystupují jemné modré kapky, ty dávají najevo, že plenová podložka vše zachytí ... jednoduchý design obalu pak krásně vyniká v regálech pet shopů nejen v České republice, ale i v zahraniční.
ctverec

Rok – 2016

E-shop – www.jkanimals.cz