design loga, vizuální styl projektu a webdesign portálu

Onkoportal.cz je významným vyhledávacím portálem, který pomáhá pacientům v tíživé životní situaci. Obsahuje spolehlivá data o onkologických onemocněních. Webový informační onkoportál je navržen tak, aby v co nejjednodušší formě dokázal poskytnout ty správné informace. Pacienti zde mohou hodnotit kvalitu článků, jejich hodnocení odborníky nebo jejich ověřenost. Dostávají tak relevantní informace, které jsou ověřené. Celému portálu pak dominuje vyhledávací lišta, která je hlavním prostředkem ve vyhledávání informací. Onkoportál také doporučuje známý český sportovec Petr Koukal.

Design loga portálu vychází z bubliny, která sděluje informace. Je to bublina, která komunikuje. Základní podoba loga (bubliny) je pak promítnuta do ostatních vizuálních prvků.

onkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portáluonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portáluonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portáluonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portálu - tiskovinyonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portálu - ikonyonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portálu - mobilní ikonaonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portálu - petr koukalonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portálu - webový portálonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portálu - webový portálonkoportal.cz - logo a vizuální styl webového portálu - webový portál

Web – www.onkoportal.cz

Rok – 2010